تمام صفحه

میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است
قطعاً تاکنون سرویس های مشابهی را با ادعاهای گوناگون در اینترنت دیده اید تفاوت های اصلی سرویس see5 با ؟؟ آنها در ۲ بخشی فنی و پشتیبانی است .
مهمترین تفاوت فنی see5 انعطاف پذیری cms وردپرسی است که برای شما نصب می نماید . در واقع شما برای این سیستم مدیریت محتوا cms می توانید هر وب سایتی را راه اندازی کنید مثلاً شما می توانید یک شبکه اجتماعی مثل فیس بوک ، یک فروشگاه اینترنتی یک سایت برای شرکت و یا حتی یک سایت برای آموزشگاه خود راه اندازی کنید .
برای همه اینها see5 به شما کمک می کند تا از طریق ۵ کلیک سایت خود را برای هر مقصود و هدفی که دارید نصب و راه اندازی می نماید . و تازه به اینجا ختم نمی شود بکله بعد از نصب سیتم خاص خود می توانید از تپلت های متنوع و زیبایی گوناگونی برای بخش کاربری خود بهره گیریم اینجا see5 فقط راهنمای خوبی برای شماست . see5 مهم نیست در سطحی از اطلاعات فنی هستید مهم نیست که یک کدنویس حرفه ای هستید یا یک کاربر مبتدی see5 به نفع شماست چرا که اگر هم حرفه ای باشید see5 در زمان شما صرفه جویی می کند و دیگر بار see5 لازم نیست کارهای وقتگیر راه اندازی یک سایت خاص منظوره را انجام دهید . اینجا شماتیک وبلاگ و یا یک سایت ضعیف ؟؟؟ یک سایت قوی را تحویل می گیرید

و اما تفاوت های پشتیبانی see5 با دیگر سرویس ها .
سرویس های خارجی و داخلی مشابه بعد از راه اندازی وب سایت دیگر کسی با شما کاری ندارد و همه پشتیبانی به میزبانی و امنیت ختم می شود ولی در see5 بعد از راه اندازی کار تازه آغاز می شود . شمادر see5 یک تلویزیون آموزشی به همراه یک پروفایل پشتیبانی برای رفع مشکلات احتمالی و آموزش های مورد نیاز خود در اختیار دارید و در صورت نیاز بیشتر یک خط مشاوره ۱۰ ساعته در کنار شماست تا راهنماتان کند از سوی دیگر برای ویا سازی وب خود نیاز به ابزارهای گرافیکی و کاربردی دارید که در ویترین see5 به راحتی می توانید از آنها بهره بگیرید و از سوی دیگر در صورتی که وقت ندارید see5 بخشی را تحت عنوان متخصص یاب در اختیارتان گذاشته تا از طریق آن یک کارمند با سطح مالی خود استخدام گردند see5 در کنار شماست .

 

تفاوت

  • نسخه موبایل و تبلت
  • تکنولوژی اچ تی ام ال ۵
  • بدون نیاز به دانش فنی
  • قالب های متعدد و زیبـا

مشتریان ما